KURUMSAL

UĞUR TEL firması 2013 yılında ERDEMLİ’ de tel örgü imalatı ve uygulama işine başlamıştır. Teldeki ve uygulamadaki başarısı Konya’da uzun seneler bu işe ilişkin makine imalatlarında ki tecrübesinden dolayıdır.

Tam otomatik makinelerde 15 yıllık bir deneyime sahiptir. Modern teknolojiye verdiği önem ile günümüze kadar kapasitesini ve ürün yelpazesini arttırmaya devam ediyor.

Tel örgü bölümü 1,7 mm telden 3,2 mm tele kadar . Göz arası 2,5 gözden 8,5 göz arasında istenilen aralıklarda üretim yapılmaktadır. Bahçe kapıları ve diğer demir doğrama işleri isteğenize bağlı özel amaçlı üretilmektedir. Tel örgü ile ilgili özel ölçüleriniz imalatımız arasındadır.

Geniş Ürün Yelpazesiyle 100% Müşteri Memnuniyet Garantisi.

  • MİSYON / VİZYON

    Müşterilerimizin projemizin her aşamasında %100 müşteri memnuniyeti içerisinde dayanıklı ve sağlam projeler gerçekleştirmek. Gelişime ve değişime açık, firmasıyla bütünleşmiş, katılım gösterebilen çalışanlara sahip olmak ve bu amaca hizmet edecek sistemler kurmak.

  • DEĞERLERİMİZ

    Dürüst ve ilkeli çalışmak. İletişim ve paylaşım. Gelişim ve üretkenlik. Öncülük ve liderlik. Sorumluluk ve dayanıklılık. Şeffaflık, güven ve özgüven.

  • KALİTE POLİTİKAMIZ

    Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümler ile uçtan uca karşılamak,verimliliği sağlamak, çalışan ve müşteri memnuniyetini artırmak, kalıcı müşteriler edinmek.

Web Tasarım   |  AKGÜL AJANS          © Copyright 2016 UĞUR TEL           Free Hit Counter